KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15989323
nr 1598 9323
Oidentifierad konstnär. Signerad, fästingland. Olja på duk, 60x80 cm, yttermått inklusive ram: 64x83 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 19 februari 2024
kl 18:25:03
350 kr